Sós Barnabás újabb győzelme!

2018. 11. 12. (hétfő) 18.00

Nemesvámoson folytatódott a Mezei futó Magyar Liga sorozat.

A Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétika szakosztálya akárcsak az első állomáson (Békéscsaba-Póstelek), a Mezei Futó Magyar Liga második fordulójában is öt utánpótlás korú versenyzővel vágott neki a küzdelmeknek. Perényi Gabriella és K. Szabó Gábor tanítványai közül ezúttal Sós Barnabás teljesített a legjobban, aki idei legjobb eredményével nyert 5km-en az ifjúságiak mezőnyében (15:34), ugyanitt   Stiegelmayer András a 15. helyen zárt (16:48). A felnőtteknél a még junior korú Szőke Balázs a 21. idővel ért célba 7km-en (23:09), ami saját korosztályában a harmadik leggyorsabb idő volt.

Az ifjúsági lányoknál K. Szabó Gabriella ötödikként zárt 4km-en (14:16), míg ugyanezen a távon az újonc-serdülő kategóriában Jakab András a dobogó második fokára állhatott fel (12:39).

A versenysorozat november 24-én Salgótarjánban folytatódik, mely az év utolsó mezei futó Liga versenye lesz.

Fotó: atletika.hu