Jól kezdték az évet cselgáncsozóink!

2020. 02. 02. (vasárnap) 21.41

Cegléden és Budapesten is dobogóra állhattak a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola dzsudokái.

A felnőtt és junior korosztály számára megrendezett Magyar Kupán öt éremmel zártak versenyzőink a tatamin, a 44kg-os Gönczi Dorina a dobogó legfelső fokára állhatott fel, míg Milánik Tamás (66kg) csak a döntőben maradt alul. A DSC-SI további három bronzérmet is begyűjtött Wladimír Danica (52kg), Pusztai Botond (55kg) és Papp Bálint (81kg) révén.

Egy héttel később már az UTE volt a házigazdája az Ifjúsági Országos Rangsorversenynek, ahol szintén érdekeltek voltak cselgáncsozóink az eredményhirdetésnél. A fővárosban megrendezett viadalon Papp Bálint (81kg) meg sem állt a végső győzelemig, mindemellett négy bronzérmet is hazahoztak versenyzőink Gönczi Dorina (44kg), Juhász Lili Zita (48kg), Wladimir Danica (52kg) és Pusztai Botond (55kg) jóvoltából.