Recepciós állás - Debreceni SportHotel

2024. 08. 30. (péntek) 08.36

A Debreceni Sport Hotel RECEPCIÓS munkakörbe munkatársat keres.

RECEPCIÓS ÁLLÁS

Feladatok

- A vendégek szállodai sztenderdeknek megfelelő fogadása, regisztrálása, utaztatás;
- Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére;
- Vendégszámlák megnyitása, terhelése, fizettetése;
- Telefonok fogadása, kezelése, e-mailek megválaszolása;
- A vendégekkel kapcsolatos nyilvántartások kezelése;
- A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció;
- Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség;
- Magabiztos angol nyelvismeret;
- Vendégcentrikus szemlélet;
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
- Váltott műszak vállalása (8:00-20:00, 20:00-8:00)

Előnyt jelent

- Turizmus-vendéglátás területen szerzett tapasztalat;
- Egyéb nyelvek ismerete
- Hostware szállodai rendszer ismerete

Amit kínálunk

- Stabil munkáltatói háttér
- Hosszú távú munkalehetőség;
- Tapasztalt, agilis és támogató csapat
- Rendkívül jó lokáció a Nagyerdő szívében;

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Bér
Nettó 280e - 320e Ft havi bér és éves prémium lehetőség

Munkavégzés helye

4032 Debrecen, Oláh Gábor utca 5.

Céginformáció

A Debreceni Sportcentrum Közhasznú Nonprofit Kft, Debrecen város tulajdonában álló szervezetként azzal a céllal jött létre, hogy a város sportlétesítményeinek komplex menedzselésével aktívabb szerepet vállaljon a regionális-, illetve az országos sportéletben is.
A sportlétesítmények, a szintén a Sportcentrum által működtetett Sport Hotel***-lel együtt teljes körű szolgáltatásai palettát biztosítanak.

Kérjük önéletrajzát küldje el a hr@debrecenisportcentrum.hu email-címre a pozíció megjelölésével.

Cikk nyomtatása